Cs-Serwery.pl - Skuteczna reklama serwerów Counter Strike 1.6

Szybkie rozkręcenie serwera CS 1.6

 

Ze względu na dużą konkurencję istniejącą pomiędzy serwerami gier, reklamy często nie przynoszą dobrych rezultatów, a więc najlepszym rozwiązaniem byłoby powierzenie zadania doświadczonym specjalistom, którzy mogą zrobić twój serwer popularny wśród tysięcy graczy.

  Zwracając się do nas, możesz liczyć na:
          •Skuteczną i realną metode promocji.
          •Szybkie rezultaty. Przekonaj się sam, jak dobrą decyzją będzie odwołanie się do naszego zespołu, ponieważ na wyniki (czyli wzrost frekwencji graczy) nie czekasz długo.
          •Na nasze usługi w zakresie promocji serwera CS 1.6 mogą pozwolić sobie wszyscy! Udostępniamy opcje reklamy kompletnie za darmo!

Jak zrobić serwer atrakcyjnym dla graczy

  W internecie można znaleźć wiele porad na zwiększenie atrakcyjności serwera dla graczy. Wykupując reklame serwera CS 1.6, nie należy zapominać, że serwer musi zachęcać graczy do siebie, aby na nim zostali. A do tego konieczne jest podjęcie następujących czynności:

          •Dobry (czyli minimalny) ping. Im mniejszy, tym mniejsze jest opóźnienie pomiędzy gracze a serwerem, więc najlepiej serwer musi dążyć do tego, aby zapewnić użytkownikom minimalne ping'i.. Pod wieloma względami to zależy od dostawcy internetu.
          •Optymalna liczba wtyczek. Ten punkt nie ma wpływu na promocję serwera CS 1.6, lecz określa, jak komfortowo poczują się gracze. Nie przesadzaj z pluginami, zadbaj o to aby serwer ładował się jak najszybciej.
          •Dobra administracja. Jest to jeszcze jeden sekret reklamy serwera - wystarczająca ilość administracji na serwerze, który może w każdej chwili, pomóc graczom i rozwiązać wszystkie pytania/problemy techniczne. Optymalnej liczby administratorów serwerów, każdy właściciel oceniana na podstawie ich doświadczeń. Można również uzyskać porady od naszych ekspertów.
 

Nie wystarczy tylko przyciągnąć do serwera dużą liczbę graczy, ale również, aby zrobić wszystko, co możemy, aby gracz wracał do was znowu i znowu, oraz by nie poszedł do konkurencji. Jesteśmy gotowi do udzielania porad na wszelkie pytania.


stat4u